TSL BALICZEK Trockenbau

Garaże blaszane, bramy garażowe

+48 508 864 164
Bramy garażowe

Bramy garażowe – solidna konstrukcja i najwyższa jakość

Bramy pokryte blachą ocynkowaną powlekaną akrylem. Montaż bram garażowych odbywa się na terenie całej Polski, chodź firma nasze jest ze Skawy – Podhale koło miasta Nowy Targ czy Rabki Zdrój.

Specjalizujemy się w wykonywaniu i instalowaniu bram garażowych najwyższej jakości. Udostępniamy produkty w dowolnie wybranych wymiarach, dostosowane do potrzeb i wymagań danego klienta. Oferujemy bramy dwuskrzydłowe otwierane na boki i uchylne podnoszone do góry. Polecamy klientom również bramy z dodatkową furtką umożliwiającą wejście do garażu bez konieczności otwierania bramy. Wszystkie produkty wyposażone są w specjalne sprężyny, które nie tylko zapewniają swobodne podnoszenie bramy i jej używanie, ale również zabezpieczają przed jej gwałtownym opadaniem. Montujemy bramy z zewnątrz pokryte blachą ocynkowaną powlekaną akrylem – w dowolnie wybranych przez zleceniodawcę kolorach.

Funkcjonalne i najnowocześniejsze bramy garażowe.

Gwarancja długoletniej użyteczności.

Pragniemy wychodzić naprzeciw obecnym standardom i wszelkim potrzebom klienta. Oferujemy bramy ocieplane i przystosowane do założenia napędu elektrycznego. Posiadają one również specjalny, nowoczesny system zabezpieczeń i są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Nasze bramy są funkcjonalne, solidne i bardzo łatwe w obsłudze. Charakteryzuje je również elegancki i estetyczny wygląd.

Firma Baliczek – profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej bramy garażowej.

Nasi eksperci zapewniają fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej bramy. Pomagamy dobrać odpowiedni produkt dostosowany do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Oferujemy bramy garażowe najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, w atrakcyjnej, dobrej cenie. Gwarantujemy dowóz oraz szybki i kompleksowy montaż pod wskazanym przez klienta adresem. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy instalują bramy garażowe z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

bramy garażowe

Wykonujemy:

brama garażowa z przodu
widok z bramy garażowej
otwarta brama garażowa
dwie bramy garażowe
czerwona brama garażowa
mechanizm bramy garażowej
drewniania brama garażowa
brama garażowa
brama garażowa z drzwiami
wykończona brama garażowa
bramy garażowe
bramy garażowe
bramy garażowe
bramy garażowe
© Copyright 2019 - TSL BALICZEK | Wykonanie Strony www Zakopane
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...